Diskusní téma:

Datum
Vložil
Titulek

XRumer 19.0 + XEvil 4.0: mass posting on 8 million websites!

Zdraví.

Where I can download XEvil for free on your website?
Mám informace od vaší podpory. XEvil je opravdu nejlepší program pro captcha řešení, ale já potřebuju nejnovější verzi.

Dík.

Datum
Vložil
Titulek

První historický "Masopust" obce Třebín - což je 755 let od vzniku obce Třebín - založena r.1263

První historický Masopust obce Třebíně - správně načasovaný super nápad od našich dobrovolných nadšenců z Třebína, perfektně vymyšlené, nádherné masopustní kostýmy, všechno klaplo i to počasí vyšlo. Celý první masopustní průvod byl velkolepý, průvod byl vymyšlený na vysoké úrovni, prostě profi, jako by ho zorganizovala nějaká specializovaná firma. Velké poděkování patří i rodinám, které připravily maskám za masopustní kolečko u svého domu malé pohoštění.

Datum
Vložil
Titulek

Indiánské odpoledne v Třebíně

Štěpánko, velké díky za super zorganizování "Indiánského odpoledne" pro děti, všem se akce moc líbila, přišlo i hodně dětí. Hlavně byl úžasný i indiánský tanec s doprovodem bubnů, kde se zapojili i dospělí, no prostě super. Maruš

Datum
Vložil
Titulek

Re: Indiánské odpoledne v Třebíně

Maruško, moc díky, hlavně jsem ráda, že to konečně vyšlo, předešlé termíny nám počasí nepřálo, vyplatilo se počkat. A hlavně je důležité, že přišlo dost dětiček a myslím, že jsme si to i my "velcí" fakt užili.

Datum
Vložil
Titulek

Oslavy 750 let založení třebína

Oslava byla velkolepá, myslím,že se líbila a dojala všechny, krásný program. Bylo to moc milé posezení při pěkné hudbě, jak na hřišti, tak i v naší hospůdce. Úžasný nápad a dík za vzpomínky na fotodokumentacích. Všem, co se na přípravách podíleli patří velký dík.

Datum
Vložil
Titulek

Fotky z oslavy

Kdo by chtěl, může se podívat na pár fotek z oslavy. Zbytek bude na cd... :-)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576952445694580.1073741843.476101229113036&type=3

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky z oslavy

Markéto, úžasná ochutnávka foteček, jsem dojatá a už teď se moc těším na CD:-). Za jednu z organizátorek snad jen, že to byl krásný den a díky všem, kdo jste přišli, protože bez toho by nemělo smysl takové akce dělat. Nejvíce mám radost, že někteří z Vás se sešli po několika dlouhých letech a že přijeli i Ti, kteří dříve v Třebíně žili. Srdečně všechny zdravím.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fotky z oslavy

Jééééé to mě těší taková hezká slova. Děkuju! Fotek je opravdu kopice. :-) Co nejdřív je zpracuji, abyste mohli vidět i zbytek.. :-)

Datum
Vložil
Titulek

oslavy Třebína

Perfektně vymyšlené, všecko klaplo, i to počasí! Celá oslava byla tak profi, jako by to zorganizovala nějaká specializovaná firma.Klobouk dolů! Potěšilo mě, kolik lidí přišlo, děti, mladí i staří, silní i nemocní, až jsme to hřiště celé zaplnili. Nejvíc mě zaujalo absolutní nasazení Boukaličky, to bylo prostě fenomenální a jejich minikoncert mi z celého dne udělal největší radost, i když dechovku vůbec neposlouchám. Máme ve Třebíně moc šikovných lidí. Takynaplavenina Jana

Datum
Vložil
Titulek

Re: oslavy Třebína

Velké poděkování patří i Janě Bubníkové za večerní a tajemné osvícení hráze rybníka Třebínský. Určitě také náš vodník měl z toho velkou radost, že jsme na něj při oslavách nezapomněli. Bylo to prostě kouzelné a umocňující, tak ještě jednou Jani DÍKY DÍKY

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Bohumil a Bohumír Pufferovi opravdu srdečně děkují všem organizátorům slavností 750 let Třebína. Zvlášť děkuji těm, kteří se nebáli oslovit mého 95-letého tátu. Byla to pro něho
zcela výjimečná událost. V kontextu oslav jsme prošli "celý" Třebín a bylo o čem hovořit ještě celou neděli. Měli jsme opravdovou radost, jak Třebín vypadá.
Ještě jednou děkujeme za pozvání. P+P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Poděkování

Jsem opravdu moc ráda, že jste i s tatínkem přijeli, jenom nás s manželem opravdu moc mrzí, že jsme se s Vámi nesetkali. Bydlíme v domě, který moji rodiče koupili v roce 1973 od Vašeho tatínka, tak bychom se bývali s ním i s Vámi moc rádi viděli. Kdybyste měli zase někdy cestu kolem Třebína, moc rádi Vás uvítáme. Kontakty na mne najdete na těchto stránkách. Každopádně Vašemu tatínkovi posíláme velký třebínský pozdrav a přejeme mu hodně zdraví.

Datum
Vložil
Titulek

Oslavy 750 let založení Třebína

Tak co, jak se Vám líbilo na 750-tých narozeninách Třebína? Mně teda moóóc. A s čím jste byli spokojeni nejvíce (a s čím nejméně)?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Děkuji Štěpánce Kardové za dobře připravený harmonogram našich oslav. Celkový průběh oslav neměl žádné nedostatky ani prostoje, občané i děti se měli pořád na co dívat.
Děkuji i Marcele Havlíkové za program pro děti, hlavně kreslení dětí, ale i následnou výstavku kreseb. Líbilo se mi, jak rodiče hledali, co jejich dítě nakreslilo.
Maruš

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Oslava založení Třebína byla moc hezká. Krásný program, perfektně zorganizované. Každý si tam našel to své. Moc se mi líbilo vystoupení Katky Černé a Michaela Říhy. Víc takových akcí. :-)
Markéta

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Ještě jsem zapomněla dodat, že se mi moc líbila fotodokumentace, která byla zavěšena na stromech. Úžasný nápad, cenné vzpomínky zachycené na fotkách a hlavně díky Marii Králové za vytvoření těchto fototabulí. Škoda, že jsem nemohla zůstat na večer na lampiónový průvod.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Oslava byla na nejvyšší úrovni. Není co vytknout. Myslela jsem, že tam chvilku posedíme a pak budeme u nás na dvorku, ale opak byl pravdou. Vydrželi jsme do půl jedenácté a někteří z našeho rodu ještě déle. Nedalo se jen tak odejít, ale už jsme museli. Bylo vše moc pěkné, těžko se vybírá co bylo nejlepší. Mne osobně potěšily duby s fotodokumentací /vzalo to za srdce/ a večerní osvětlení hráze. Mám tu hráz moc ráda.
Všem kdo se na přípravě podíleli patří velké DĚKUJI. DĚKUJI.

Záznamy: 1 - 17 ze 45

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

Webmaster: magdakummelova@seznam.cz