Diskusní téma:

Datum
Vložil
Titulek

První historický "Masopust" obce Třebín - což je 755 let od vzniku obce Třebín - založena r.1263

První historický Masopust obce Třebíně - správně načasovaný super nápad od našich dobrovolných nadšenců z Třebína, perfektně vymyšlené, nádherné masopustní kostýmy, všechno klaplo i to počasí vyšlo. Celý první masopustní průvod byl velkolepý, průvod byl vymyšlený na vysoké úrovni, prostě profi, jako by ho zorganizovala nějaká specializovaná firma. Velké poděkování patří i rodinám, které připravily maskám za masopustní kolečko u svého domu malé pohoštění.

Datum
Vložil
Titulek

Indiánské odpoledne v Třebíně

Štěpánko, velké díky za super zorganizování "Indiánského odpoledne" pro děti, všem se akce moc líbila, přišlo i hodně dětí. Hlavně byl úžasný i indiánský tanec s doprovodem bubnů, kde se zapojili i dospělí, no prostě super. Maruš

Datum
Vložil
Titulek

Re: Indiánské odpoledne v Třebíně

Maruško, moc díky, hlavně jsem ráda, že to konečně vyšlo, předešlé termíny nám počasí nepřálo, vyplatilo se počkat. A hlavně je důležité, že přišlo dost dětiček a myslím, že jsme si to i my "velcí" fakt užili.

Datum
Vložil
Titulek

Oslavy 750 let založení třebína

Oslava byla velkolepá, myslím,že se líbila a dojala všechny, krásný program. Bylo to moc milé posezení při pěkné hudbě, jak na hřišti, tak i v naší hospůdce. Úžasný nápad a dík za vzpomínky na fotodokumentacích. Všem, co se na přípravách podíleli patří velký dík.

Datum
Vložil
Titulek

Fotky z oslavy

Kdo by chtěl, může se podívat na pár fotek z oslavy. Zbytek bude na cd... :-)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576952445694580.1073741843.476101229113036&type=3

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky z oslavy

Markéto, úžasná ochutnávka foteček, jsem dojatá a už teď se moc těším na CD:-). Za jednu z organizátorek snad jen, že to byl krásný den a díky všem, kdo jste přišli, protože bez toho by nemělo smysl takové akce dělat. Nejvíce mám radost, že někteří z Vás se sešli po několika dlouhých letech a že přijeli i Ti, kteří dříve v Třebíně žili. Srdečně všechny zdravím.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fotky z oslavy

Jééééé to mě těší taková hezká slova. Děkuju! Fotek je opravdu kopice. :-) Co nejdřív je zpracuji, abyste mohli vidět i zbytek.. :-)

Datum
Vložil
Titulek

oslavy Třebína

Perfektně vymyšlené, všecko klaplo, i to počasí! Celá oslava byla tak profi, jako by to zorganizovala nějaká specializovaná firma.Klobouk dolů! Potěšilo mě, kolik lidí přišlo, děti, mladí i staří, silní i nemocní, až jsme to hřiště celé zaplnili. Nejvíc mě zaujalo absolutní nasazení Boukaličky, to bylo prostě fenomenální a jejich minikoncert mi z celého dne udělal největší radost, i když dechovku vůbec neposlouchám. Máme ve Třebíně moc šikovných lidí. Takynaplavenina Jana

Datum
Vložil
Titulek

Re: oslavy Třebína

Velké poděkování patří i Janě Bubníkové za večerní a tajemné osvícení hráze rybníka Třebínský. Určitě také náš vodník měl z toho velkou radost, že jsme na něj při oslavách nezapomněli. Bylo to prostě kouzelné a umocňující, tak ještě jednou Jani DÍKY DÍKY

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Bohumil a Bohumír Pufferovi opravdu srdečně děkují všem organizátorům slavností 750 let Třebína. Zvlášť děkuji těm, kteří se nebáli oslovit mého 95-letého tátu. Byla to pro něho
zcela výjimečná událost. V kontextu oslav jsme prošli "celý" Třebín a bylo o čem hovořit ještě celou neděli. Měli jsme opravdovou radost, jak Třebín vypadá.
Ještě jednou děkujeme za pozvání. P+P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Poděkování

Jsem opravdu moc ráda, že jste i s tatínkem přijeli, jenom nás s manželem opravdu moc mrzí, že jsme se s Vámi nesetkali. Bydlíme v domě, který moji rodiče koupili v roce 1973 od Vašeho tatínka, tak bychom se bývali s ním i s Vámi moc rádi viděli. Kdybyste měli zase někdy cestu kolem Třebína, moc rádi Vás uvítáme. Kontakty na mne najdete na těchto stránkách. Každopádně Vašemu tatínkovi posíláme velký třebínský pozdrav a přejeme mu hodně zdraví.

Datum
Vložil
Titulek

Oslavy 750 let založení Třebína

Tak co, jak se Vám líbilo na 750-tých narozeninách Třebína? Mně teda moóóc. A s čím jste byli spokojeni nejvíce (a s čím nejméně)?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Děkuji Štěpánce Kardové za dobře připravený harmonogram našich oslav. Celkový průběh oslav neměl žádné nedostatky ani prostoje, občané i děti se měli pořád na co dívat.
Děkuji i Marcele Havlíkové za program pro děti, hlavně kreslení dětí, ale i následnou výstavku kreseb. Líbilo se mi, jak rodiče hledali, co jejich dítě nakreslilo.
Maruš

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Oslava založení Třebína byla moc hezká. Krásný program, perfektně zorganizované. Každý si tam našel to své. Moc se mi líbilo vystoupení Katky Černé a Michaela Říhy. Víc takových akcí. :-)
Markéta

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Ještě jsem zapomněla dodat, že se mi moc líbila fotodokumentace, která byla zavěšena na stromech. Úžasný nápad, cenné vzpomínky zachycené na fotkách a hlavně díky Marii Králové za vytvoření těchto fototabulí. Škoda, že jsem nemohla zůstat na večer na lampiónový průvod.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Oslava byla na nejvyšší úrovni. Není co vytknout. Myslela jsem, že tam chvilku posedíme a pak budeme u nás na dvorku, ale opak byl pravdou. Vydrželi jsme do půl jedenácté a někteří z našeho rodu ještě déle. Nedalo se jen tak odejít, ale už jsme museli. Bylo vše moc pěkné, těžko se vybírá co bylo nejlepší. Mne osobně potěšily duby s fotodokumentací /vzalo to za srdce/ a večerní osvětlení hráze. Mám tu hráz moc ráda.
Všem kdo se na přípravě podíleli patří velké DĚKUJI. DĚKUJI.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslavy 750 let založení Třebína

Super, asi jsem neměla být překvapená z toho, že akce bude povedená, protože znám lidičky, kteří ji tak zodpovědně a obětavě organizovali, ale toto předčilo všechna má očekávání. Po náročném návratu z dovolené jsem neměla ambice trávit celé dlouhé odpoledne a ještě delší večer na hřišti a přesto, jak už je psáno výše, nebylo lehké tuto báječnou akci opustit. I přes to, že jsme náplava :-) Děkuji!!!

Záznamy: 1 - 17 ze 44

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

Webmaster: magdakummelova@seznam.cz