Diskusní téma:

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotky - dětský den

Jo, jo, tak tam konečně jsou - všem se omlouvám za dlouhé zdržení, ale fakt nestíhám.

Datum
Vložil
Titulek

Dětský den 2012

Ahoj, budeme letos slavit dětský den? Máme už předjednaný nějaký termín?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dětský den 2012

Ahoj, předběžně plánujeme dětský den na sobotu 9.6.2012 od 14 hodin, pozvánka určitě ještě bude. ŠK

Datum
Vložil
Titulek

Ples 2012

Nazdárek všichni,jak se líbil letošní ples?Povedený...zábava fajn,kapela skvělá,nápoje chlazené:-)...Organizátorům dík!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ples 2012

Líbil moc, vydržela bych i déle :-) Připojuji se a děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci, doufám, že se také stihli pobavit!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ples 2012

Doufám, že účast příští rok je v tom případě jasná záležitost :-) bez vás by to nebylo to pravé :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ples 2012

:-)))

Datum
Vložil
Titulek

Třebín ze vzduchu super fotky.

https://www.ze-vzduchu.cz/fotografie-obci-p-az-z/category/401-trebin

Datum
Vložil
Titulek

Re: Třebín ze vzduchu super fotky.

Skvělé - Fildo, díky moc za tip - už jsem získala souhlas autora fotek s tím, abychom mohli jeho fotky ze vzduchu přímo na našem webu - takže vkládám do fotogalerie. Jsou to fakt hezké pohledy na Třebín skoro z nebe - sama koukám, jak je Třebín hezký. Tak se taky pokochejte.

Datum
Vložil
Titulek

Třebínská hospůdka

Ahoj, konečně repre a přehledné stránky. Moc pěkný, dík. Bude tu i zmínka o Třebínské hospůdce? To je taky velký přínos pro lidstvo...
J.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Třebínská hospůdka

Ahoj, jsem fakt ráda, že se stránky líbí. Z otevření Třebínské hospůdky jsou tu fotky (viz fotogalerie), ještě sháním taky video, ale díky za dobrej nápad - doplním na stránky i nějaký podrobnější "hospůdkovský" info. Za každej nápad jsem moc ráda - sem s nima.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Třebínská hospůdka

..... každá hospůdka je přínos :-))), hlavně když je co by bramborou dohodil ....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Třebínská hospůdka

To se ti to machruje,kdyz se muzes domu takrka odplazit:)

Datum
Vložil
Titulek

Sportovní ples TK Třebín 2011

A jak Vám se líbil letošní Sportovní ples? Budeme moc rádi za Vaše hodnocení a také za jakýkoliv nápad, který by nám mohl pomoci při přípravě plesu v příštím roce. Jak se Vám líbila kapela Yamaha Band, soutěže, tombola - no prostě - jakýkoliv Váš názor je vítán s otevřenou náručí...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sportovní ples TK Třebín 2011

Ahoj všichni,ples byl perfektní,hudba úžasná,zábava skvělá,předtančení super,zkrátka VŠEM organizátorům,lidem,kteří se podíleli na přípravě plesu,skupině Yamaha Band a fotografce DÍK za POVEDENOU AKCI!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sportovní ples TK Třebín 2011

Byla zábava, skvělá hudba, výborná organizace....pro mě nejvydařenější ples, co jsem v Třebíně zažila.

Datum
Vložil
Titulek

Ahoj zdravíčko všem,stránky jsou úhledne tím velká radost tu brouzdat:-)kdyby někdo měl krátké videa z akcí resp.hasičské soutěže,májky atd?

Záznamy: 52 - 68 ze 72

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

Webmaster: magdakummelova@seznam.cz