Diskusní téma:

Datum
Vložil
Titulek

Třebínská hospůdka

Ahoj, konečně repre a přehledné stránky. Moc pěkný, dík. Bude tu i zmínka o Třebínské hospůdce? To je taky velký přínos pro lidstvo...
J.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Třebínská hospůdka

Ahoj, jsem fakt ráda, že se stránky líbí. Z otevření Třebínské hospůdky jsou tu fotky (viz fotogalerie), ještě sháním taky video, ale díky za dobrej nápad - doplním na stránky i nějaký podrobnější "hospůdkovský" info. Za každej nápad jsem moc ráda - sem s nima.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Třebínská hospůdka

..... každá hospůdka je přínos :-))), hlavně když je co by bramborou dohodil ....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Třebínská hospůdka

To se ti to machruje,kdyz se muzes domu takrka odplazit:)

Datum
Vložil
Titulek

Sportovní ples TK Třebín 2011

A jak Vám se líbil letošní Sportovní ples? Budeme moc rádi za Vaše hodnocení a také za jakýkoliv nápad, který by nám mohl pomoci při přípravě plesu v příštím roce. Jak se Vám líbila kapela Yamaha Band, soutěže, tombola - no prostě - jakýkoliv Váš názor je vítán s otevřenou náručí...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sportovní ples TK Třebín 2011

Ahoj všichni,ples byl perfektní,hudba úžasná,zábava skvělá,předtančení super,zkrátka VŠEM organizátorům,lidem,kteří se podíleli na přípravě plesu,skupině Yamaha Band a fotografce DÍK za POVEDENOU AKCI!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sportovní ples TK Třebín 2011

Byla zábava, skvělá hudba, výborná organizace....pro mě nejvydařenější ples, co jsem v Třebíně zažila.

Datum
Vložil
Titulek

www

Ahoj zdravíčko všem,stránky jsou úhledne tím velká radost tu brouzdat:-)kdyby někdo měl krátké videa z akcí resp.hasičské soutěže,májky atd?

Datum
Vložil
Titulek

Re: www

Nějaká videa mám (např.z posledního Mikuláše, z otevření Hospůdky...), postupně budu přidávat na web. Video z hasičských soutěží máme na webu hasičů, ale dobrý nápad - dám je i přímo na trebin.eu - alespoň ty dvě nejdůležitější (Křenovice2009-1.soutěž a Třebín 2010). Májku se chystám natočit letos, pak samozřejmě přidám. Kdybyste někdo měl ještě nějaká další videa ev. fotky nebo cokoliv zajímavého, ráda umístím. Díky Křovákovi za tip - tak vesele brouzdej.

Datum
Vložil
Titulek

Re: www

Zdar Křoví, jestli chceš nějaké videa, můžeme natočit celovečení film o Třebíně, taková nějaká celoroční reportáž :-) .... co ??

Datum
Vložil
Titulek

www

Také chválím, konečně přehledné ! Šárka

Datum
Vložil
Titulek

www

Ahoj všichni, zkouším tímto příspěvkem otevřít nějakou diskuzi a to třeba na téma nových stránek Třebína. Myslím, že jsou hodně povedené a pokud budou fungovat jak si všichni představujeme, bude to velký přínos pro lidstvo :-). Díky Magdi !
František

Záznamy: 69 - 80 ze 80

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Vyhledávání

Webmaster: magdakummelova@seznam.cz